Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Lezing Vlaamse Bouwmeester

25 mei @ 08:00 - 19:30

We zijn doorheen de tijd steeds individueler gaan wonen. En dat leidt tot een heel andere manier van zorgen voor elkaar. Dat neemt Vlaams Bouwmeester Erik Wieërs tijdens een lezing onder de loep.
De Vlaamse Bouwmeester is iemand die tijdens zijn vijf jaar lange mandaat waakt over de architectuurkwaliteit van de bebouwde omgeving. Hij of zij begeleidt opdrachtgevers bij hun projectontwerpen en -realisaties. Hoe we op een duurzame manier langer met elkaar kunnen samenleven, en of dat onze zorgsector kan ontlasten, dat kom je tijdens de lezing te weten.
Schrijf in via : https://www.zoersel.be/…/inschrijven-infosessie…
Achtergrondinformati:
Sinds vorig jaar loopt er een geWOONtebreker-project rond wonen in de toekomst, waarbij Antwerpse lokale besturen, waaronder Zandhoven, samenwerken met Provincie Antwerpen en IGEAN. De lezing kadert in dit project.

Gegevens

Datum:
25 mei
Tijd:
08:00 - 19:30

Locatie

De Kapel
Handelslei 167
Zoersel,
+ Google Maps

Organisator

Provincie Antwerpen