Gepubliceerd op 06/05/2019

De toekomst van onze kerkgebouwen in een plan

Een concerthal in de kerk van Massenhoven? Een tentoonstellingsruimte in de kerk van Pulle? Het zou zo maar even kunnen… Want samen met de verschillende kerkfabrieken maken we momenteel een kerkenbeleidsplan op.

De toekomst van de kerkgebouwen staat op talloze plaatsen in Vlaanderen ter discussie. Al sinds 2017 denken heel wat mensen mee na over de toekomst van de kerken in onze gemeente. Dat groeide uit tot een heus kerkenbeleidsplan voor de kerkgebouwen van Zandhoven, Pulderbos, Pulle, Massenhoven en Viersel.

Infomarkt op 4 juni

Een logische volgende stap is een ‘open avond’ met onze inwoners. Daar geven we graag wat meer uitleg bij het hoe en waarom van zo’n kerkenbeleidsplan. Daarna krijg je ruim de kans om vragen te stellen en suggesties te doen. Zo wordt ons kerkenbeleidsplan een plan van ons allemaal!

Praktisch

  • Wie? Inwoners van Zandhoven, verenigingen, … Iedereen is welkom.
  • Wat? Toelichting bij het kerkenbeleidsplan en ideeënbarak.
  • Waar? Gemeentehuis: Liersebaan 22 – 2240 Zandhoven
  • Wanneer? Dinsdag 4 juni om 20 uur.
  • Info & Inschrijven? Dienst Onthaal: 03 410 16 20 of met het online inschrijvingsformulier

Om de grootste ongerustheid al meteen weg te nemen: nee, de kerken worden nog niet meteen verkocht!