Gepubliceerd op 24/03/2020

Leuke activiteiten voor de kids

Het is voor vele ouders een hele klus om de kinderen van voldoende afwisseling en activiteiten te voorzien. Daarom helpen we graag een handje.

πŸ‘‰ Tekeningen: we willen een sjabloon verspreiden onder alle kinderen van Zandhoven. Kinderen kunnen dit zelf verder invullen met een tekening en/of persoonlijke boodschap. Onze vrijwilligers zullen deze tekeningenΒ  aan alle 80-jarigen bezorgen. Breng je tekening binnen op het gemeentehuis. Wij zorgen ervoor dat deze bij de ouderen van onze gemeente komt.

 

πŸ‘‰ De berenzoektocht: mensen kunnen een beer voor hun raam plaatsen, kinderen kunnen dan tijdens hun wandeling zoveel mogelijk beren zoeken. Heb jij al een beer voor je raam? Stuur ons een mailtje met je adres zo kunnen we een berenroute uitwerken. We zullen alle adressen verzamelen en hieronder aanvullen.Β Mail naar πŸ“§communicatie@zandhoven.be.
Β 
Op deze locaties kan je alvast een beer spotten: Klik hier voor de kaart!Β 
πŸ‘‰ Sportief: enkele simpele beweeg en speltips met een ladder voor de kids.
Β 
πŸ‘‰ Beweegbingo voor kinderen: telkens je een bewegingsactiviteit hebt gedaan, mag je het vakje schrappen.
Is je rij/kolom kaart vol? BINGO!!!