Jongeren opvoeden in schermtijden
12 oktober @ 19:30 - 21:30
Bij jongeren gaat het zelden nog over “een filmpje te veel”, maar over vrijheid, groepsdruk en wat er online allemaal meekomt. In deze lezing maken we het onderscheid tussen platformen die vooral verbinding ondersteunen, en platformen die draaien rond zichtbaarheid en vergelijken, want die impact is niet dezelfde.
Daarom organiseren we in samenwerking met de opvoedingswinkel een interessante sessie ‘Jongeren opvoeden in schermtijden’.
Tips & tricks
We tonen hoe je kan kiezen voor kleine stappen en hoe je afspraken maakt die vertrekken vanuit relatie én duidelijke grenzen. Je krijgt taal om in gesprek te blijven zonder moraliserende preek, zodat je jongere niet dichtklapt, maar mee verantwoordelijkheid leert nemen.
Kom je?
✍️ Inschrijven doe je via een inschrijvingsformulier van de opvoedingswinkel of een mailtje naar inschrijven@olo-rotonde.be
