Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Lezing (Peri)Menopauze

15 oktober @ 19:30 - 22:00

De (peri)menopauze: Krijg grip op je lichaam en je leven!

De (peri)menopauze is een ingrijpende fase. Lichamelijke en emotionele veranderingen kunnen je dagelijks leven — zowel privé als op het werk — flink op z’n kop zetten. Omdat we steeds langer actief blijven, is het bewaken van je levenskwaliteit belangrijker dan ooit. Goede informatie en de juiste ondersteuning maken hierin hét verschil.
Kom naar onze boeiende en toegankelijke lezing door dr. Jankie (arts gynaecologie en verloskunde) en Ann Teunkens (menopauzeconsulente), de gezichten achter de menopauzekliniek.

Wat ontdek je tijdens deze lezing?
– Wat de (peri)menopauze precies met je lichaam doet.
– Welke klachten kunnen optreden en hoe je ze herkent.
– Welke concrete oplossingen en behandelmogelijkheden er zijn.

Na de lezing is er uiteraard uitgebreid de tijd om al je vragen te stellen. Neem de regie over je eigen welzijn in handen en mis deze waardevolle inzichten niet!

Praktisch:

Sprekers: Dr. Jankie & Ann Teunkens
Datum & Tijd: donderdag 15 oktober om 19u30
Locatie: Den Blijk

Gratis inschrijven?
Dat doe je hier.

Gegevens

Datum:
15 oktober
Tijd:
19:30 - 22:00
Evenement Categorieën:
,
Site:
https://reservaties.zandhoven.be/Tickets/Ticketdetail/tabid/118/Default.aspx?ActivityID=Hc22G%2bo6Mjw%3d

Organisator

Gemeente Zandhoven
E-mail
info@zandhoven.be

Locatie

Den Blijk
Amelbergastraat
Zandhoven, 2240 België
+ Google Maps

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Je gegevens worden niet doorgegeven aan derden en je kunt uitschrijven wanneer je wilt.